Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa ringkond

8.-9. mail Valgamaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sel aastal 8 võistkonda. Võidu saavutas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna võistkond.

Selle aastane võistlus oli ajaliselt ja seega ka vahemaa poolest küll lühem, ent selle võrra tuli täita rohkem ülesandeid. Näiteks võisteldi laskmises, miinivälja ületamises, meditsiiniülesandes, ületati kummipaadiga kiiruse peale jõge ning visati nuga. Üks keerulisemaid ja enim punkte andev väljakutse oli luureülesanne. Füüsiliselt kõige raskem oli aga veidi üle 6 km pikkune lõpujooks, mille finiš asus Kuutsemäe tipus.  Ja nii öelda  finišile järgnes üllatus – takistusrada, mis kulges üles-alla ümber Kuutsemäe  ja pani viimasedki jõuvarud proovile.  Kaheksast startinud võistkonnast lõpetas sel aastal koormusmatka kuus. Esikolmik oli järgmine: 1. Võrumaa ringkonna võistkond  kooseisus Merili Truu, Madli Lainemaa, Grete Saarniit, Krista Veevo 2. Tartu ringkonna võistkond nr 1 kooseisus Tiiu Tõrra, Pilvi Kuld-Palk, Eda Leola, Kersti Podmoshenski 3. Järva ringkonna võistkond  kooseisus Birgit Albert, Terje Albert, Vivika Barnabas, Made-Britt Nurk.  Täpsem informatsioon võistluse ning tulemuste kohta Erna Seltsi kodulehel www.erna.ee.  Naiskodukaitse koormusmatk toimus  juba mitmendat aastat järjest koos  Eel-Erna võistlusega, mida korraldab Kaitseliidu Peastaap koostöös Erna Seltsiga. 8.-9. mail Valgamaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sel aastal 8 võistkonda. Võidu saavutas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna võistkond. need website designer in birmingham, uk and content management system, then website designer in birmingham, uk offers highly functional websites with clean uk web hosting and content management system. You may not need web hosting free to accomodate site web hosting present some firms, which offer good quality web hosting site professional kui on plaanis tellida kodulehtede valmistamine, siis tasub vaadata lähemalt kodulehtede valmistamine tellida kodulehtede valmistamine ja disaini valdkonnas. Kodulehe tegemine lähemalt kodulehtede valmistamine lugemist võib otsida kodulehtede valmistamine. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa ringkond
11. mail 2009
8.-9. mail Valgamaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sel aastal 8 võistkonda. Võidu saavutas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna võistkond.
Selle aastane võistlus oli ajaliselt ja seega ka vahemaa poolest küll lühem, ent selle võrra tuli täita rohkem ülesandeid.

Näiteks võisteldi laskmises, miinivälja ületamises, meditsiiniülesandes, ületati kummipaadiga kiiruse peale jõge ning visati nuga. Üks keerulisemaid ja enim punkte andev väljakutse oli luureülesanne. Füüsiliselt kõige raskem oli aga veidi üle 6 km pikkune lõpujooks, mille finiš asus Kuutsemäe tipus.  Ja nii öelda  finišile järgnes üllatus – takistusrada, mis kulges üles-alla ümber Kuutsemäe  ja pani viimasedki jõuvarud proovile. 

Kaheksast startinud võistkonnast lõpetas sel aastal koormusmatka kuus.
Esikolmik oli järgmine:
1. Võrumaa ringkonna võistkond  kooseisus Merili Truu, Madli Lainemaa, Grete Saarniit, Krista Veevo
2. Tartu ringkonna võistkond nr 1 kooseisus Tiiu Tõrra, Pilvi Kuld-Palk, Eda Leola, Kersti Podmoshenski
3. Järva ringkonna võistkond  kooseisus Birgit Albert, Terje Albert, Vivika Barnabas, Made-Britt Nurk. 

Täpsem informatsioon võistluse ning tulemuste kohta Erna Seltsi kodulehel www.erna.ee

Naiskodukaitse koormusmatk toimus  juba mitmendat aastat järjest koos  Eel-Erna võistlusega, mida korraldab Kaitseliidu Peastaap koostöös Erna Seltsiga.
Naiskodukaitse koormusmatka võitis Võrumaa ringkond 8.-9. mail Valgamaal koos Eel-Ernaga toimunud Naiskodukaitse koormusmatkal osales sel aastal 8 võistkonda. Võidu saavutas Naiskodukaitse Võrumaa ringkonna võistkond.